Best Page

HOME

Filmotéka BestPage.cz - katalog filmů - filmová databáze, info o filmech, obrázky.

 

Poloprofesionál / Semi-Pro

Komedie / Sportovní
USA, 2008, 91 min

Režie: Kent Alterman
Hrají: Will Ferrell, Woody Harrelson, André Benjamin, Maura Tierney, Will Arnett, David Koechner, Rob Corddry, Jackie Earle Haley, Kristen Wiig, Ed Helms, Charlyne Yi, Kate Luyben, Kimberly Evan, Karen Berg, Jay Phillips, Paul Rust 
 

Info:

Sportovní komedie Poloprofesionál - Will Ferrell (Ledově ostří), Woody Harrelson (Tahle země není pro starý) a André Benjamin (Čtyři bratři) se svým typickým humorem v bláznivé funky komedii plné akce. Rok 1976. Co je víc sexy než Jackie Moon (Ferrell)? Snad jen jeho úžasná kariéra. Majitel, trenér a hlavní hvězda basketbalového týmu Flint Tropics v jedné osobě. A také svůdný hlas za hitovým singlem „Love Me Sexy“. Jenže v lize dochází ke změnám, které ohrožují existenci Tropics. Jackie přísahá, že svůj tým zachrání a dovede ke slávě v příběhu plném hysterické legrace, kde vtipy a míč dopadají (skoro) vždy přesně.
Zajímavost: Na konci roku 2003 do kin přišla vánoční pohádka Elf, která v kinech vydělala ohromných 173 milionů a Ferrell se stal v USA (a nejenom tam) skutečnou hvězdou. Jeho následující snímek, vynikající komedie Zprávař pak v kinech vydělala 85 milionů a potvrdila jeho komerční potenciál.

 

Fotogalerie k filmu Poloprofesionál