Best Page

HOME

Filmotéka BestPage.cz - katalog filmů - filmová databáze, info o filmech, obrázky.

 

Sbohem, baby / Gone Baby Gone

Krimi / Drama
USA, 2007, 114 min

Režie: Ben Affleck
Hrají: Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman, Ed Harris, John Ashton, Amy Ryan, Amy Madigan, Titus Welliver, Michael K. Williams, Mark Margolis, Jay Giannone

Info:

Film Sbohem, baby - dva soukromí detektivové Angie a Patrick, kteří se dříve zabývali pátráním po zmizelých většinou z důvodů zpronevěry, jsou osloveni Beatrice a požádání, aby pomohli policii v pátrání po její unesené neteři, čtyřleté Amandě. Ačkoliv je Angie proti, případ vezmou a pustí se do vyšetřování. Jelikož má Patrick známosti i v místním podsvětí, získává brzo informace, které by policie nezískala nikdy. Pouští se do vyšetřování případu a ocitají se tak nevědomky ve vysoké hře nejen místního drogového gangu, ale hlavně ve hře mezi policií samotnou.
Po nezdařilém pátrání, během kterého dojde k nejasné smrti malé Amandy, je případ uzavřen. Patrick se však nechce vzdát a dál spojuje souvislosti případu. Během zátahu na pedofilního vraha ve vzteku nad smrtí zmizelého malého chlapce bezcitně zastřelí – popraví jeho vraha a v této akci umírá i jeden z jeho policejních kolegů. Během konverzace s druhým policistou zjišťuje, že byli on i Angie podvedeni a Amandin případ ještě zdaleka neskončil.

 

Fotogalerie k filmu Sbohem, baby