Best Page

HOME

televizní seriál Terminátor Příběh Sáry Connorové, movie Terminator The Sarah Connor Chronicles, fotky z filmu, recenze, online, Skynet

 

Terminátor Příběh Sáry Connorové / Terminator: The Sarah Connor Chronicles

 
Drama / Fantasy / Sci-Fi / Thriller
USA, 2007, 9x43 min

Režie: David Nutter, Sergio Mimica-Gezzan, Charles Beeson, Matt Earl Beesley
Hrají: Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau, Richard T. Jones, Edoardo Ballerini, Tony Amendola, Lee Thompson Young, Brian Bloom, Brian Austin Green, Sonya Walger, Dean Winters, Craig Fairbrass, Bruce Davison, Garret Dillahunt, Lisa Wilhoit, Kristina Apgar, Bailee Madison, Alex Veadov, Peter Mensah, Jonathan Sadowski, Adam Godley, Skyler Gisondo  

Info:

Seriál Terminátor Příběh Sáry Connorové - v budoucnosti dojde k bitvě mezi roboty a lidmi. Lidstvo povede neohrožený John Connor. Roboti proto vyšlou dokonalého androida – Terminátora do minulosti, aby mladého Johna zabil.
Terminátor Příběh Sáry Connorové

Píše se rok 1999. Patnáctiletý John má výjimečné schopnosti a je předurčen k tomu, aby jednou zachránil svět. Žije se svou matkou Sárou jako štvaná zvěř. Neustále jsou připraveni k útěku, jakmile zjistí, že je jim v patách Terminátor, robot s lidskou podobou, vyvinutý počítačovým systémem Skynet.

John se seznamuje se spolužačkou Cameron, která o něj projevuje velký zájem. Cameron zachrání Johna před jistou smrtí a ukáže se tak, že je také Terminátorka. Jejím úkolem je ale Johna chránit.

Sára, John i Cameron jsou nuceni neustále utíkat, na každém kroku je pronásleduje Terminátor. Rozhodnou se, že už utíkat nechtějí, přenesou se strojem času do budoucnosti a bojují s terminátorem i celým Skynetem.

Nerovný souboj mezi člověkem a roboty je hlavním tématem nového seriálu Terminátor: Příběh Sáry Connorové, který od prvního červencového týdne vysílá Televize Prima. Seriál volně navazuje na osudy Sáry Connorové (jedné z hlavních hrdinek filmu Terminátor 2: Den zúčtování), která ochraňuje svého syna Johna před Terminátorem.

 

 

Fotogalerie k seriálu Terminátor Příběh Sáry Connorové