Best Page

HOME

film Smrtonosná past 4.0, movie Live Free or Die Hard, fotky z filmu, recenze, online, Bruce Willis, Timothy Olyphant

 

Smrtonosná past 4.0 / Live Free or Die Hard

Akční / Thriller
USA, 2007, 130 min

Režie: Len Wiseman
Hrají: Bruce Willis, Timothy Olyphant, Justin Long, Maggie Q, Cliff Curtis, Jonathan Sadowski, Kevin Smith, Cyril Raffaelli, Mary Elizabeth Winstead, Sung Kang, Željko Ivanek, Christina Chang, Matt O'Leary, Tim Russ, Yancey Arias, Rick Cramer
 

Info:

Film Smrtonosná past 4.0 - amerika je při oslavách Dne nezávislosti napadena velmi rafinovaným útočníkem. Ten využívá nejmodernější technologie, aby napáchal co největší škody na americké infrastruktuře a uvrhl zemi do chaosu. Jeho promyšlený plán však má jednu trhlinu. Nepočítá s tím, že existuje John McClane (Bruce Willis), který je v proklatě dobré formě.

Čtvrté pokračování mimořádně úspěšné série s Brucem Willisem jako nekompromisním protivníkem teroristů všeho druhu a všech národností, slibuje klasickou akční podívanou. V záplavě všech nejmodernějších trikových filmů tak nabízí nejen hrdinu ze staré školy, ale i klasické automobilové honičky, detonace, pořádného záporného hrdinu a střet postmoderního "počítačového" světa se zdravým selským rozumem.

 

Fotogalerie k filmu Smrtonosná past 4.0