SMS k 20. narozeninám

Jaké přání poslat k 20. narozeninám? Pomůžeme vám. Zde naleznete řadu předloh a nápadů na blahopřání k narozeninám pro dvacátníky.
1 2 Další stránka

Snad toto mé přáníčko, potěší tvé srdíčko, že vzpomněla jsem si teď, právě když slavíš dvacet let.

Radost je ve vzduchu, protože je tu Tvůj speciální den! Všechno nejlepší k Tvým dvacátým narozeninám.

Je těžké uvěřit, že Ti už je 20. Doufám, že i příštích 10 let bude nejlepší dekádou ve Tvém životě. Všechno nejlepší k narozeninám!

Dnes jsi starší než včera, ale mladší než zítra. Všechno nejlepší k Tvým dvacátým narozeninám!

Všechno nejlepší k 20. narozeninám! Po dvacítce se ocitneš v oceánu. Někdy se musíš ponořit přímo dovnitř, abys viděli nekonečné možnosti, které leží pod povrchem.

Možná nebudu oslavovat Tvůj zvláštní den po Tvém boku, ale chci, abys věděl, že na Tebe myslím a přeji Ti krásné dvacáté narozeniny.

Dnes není konec dalšího roku, ale začátek nového. Všechno nejlepší k Tvým 20. narozeninám.

Tvůj teenagerovský věk je fuč. Ale to nevadí. Otevírá se nový prostor dospělosti a ten je úplně jiný. Vydej se do něj s radostným očekáváním. Všechno nejlepší k dvacátým narozeninám.

Rok po roce léta běží, zastavíš je ale těžko. Nedělej si z toho nic, že ​​je Ti zas o rok víc. Všechno kásné, hodně zdraví… Láska ať tě provází každý den. Krásné 20. narozeniny.

Dnes máš 20 let krásných, proto ti přeji v této básni všechno krásné, hodně zdraví, lásky, ať na srdci nemáš vrásky.

Posílám Ti velký dárek přes SMS, protože bych jej neunes. Plné nebe polibků, mnoho krásných zážitků. Zdraví jako rybička, aby v něm nebyla chybička. A ještě celou louku květů, co třpytí se i v letu. A také ať k Tobě míří, láska, co všechnu bouři usmíří. Vše nejlepší k Tvým 20. narozeninám.

1 2 Další stránka