Zamilované citáty o lásce pro ženu

Krásné zamilované citáty. Zamilované citáty o lásce pro ženu. Zamilované citáty o lásce pro ni. Zamilované citáty pro milovanou holku. Miluji tě citáty pro holku. Zamilované básničky pro holky. Vyznání lásky.
1 2 Další stránka

Já jsem si tě vybral, vybral jsem si právě tebe z mnoha milonů žen. Díky za to, že jsi!

Láska je někdy jako sušené květiny. I když pozoruješ, jak se okvětní lístky scvrkávají a mění barvu, nemůžeš si jich začít méně vážit. Moooc tě miluju, má drahá!

Pro všechny ostatní na světě jsi možná jen další kolemjdoucí, ale pro mě jsi celý můj svět. Má láska k tobě je hluboká, má nejdražší.

Byla mi diagnostikována milostná horečka a nakonec se zjistilo, že jsem se zamiloval právě kvůli tobě. Miluji tě.

Lásko, pokaždé, když tě vidím, mám pořád ten pocit, když jsme se poprvé setkali. Jsi tak půvabná, hřejivá, neodolatelná… Díky ti za to, že jsem tě mohl poznat!

Má drahá, nebýt tvé podpory, když jsem tě nejvíc potřeboval, možná by příběh mého života už dávno upadl v zapomnění.

Chybí mi tvůj hlas, protože je to symfonie; tvá vůně, protože je to poklad; tvůj úsměv, protože je to klenot; tvé objetí, protože je to hřejivý dotek, a tvůj polibek, protože je tak sladký.

Miluji tě víc než nejkrásnější květinu v zahradě lásky. Miluji tě víc než sedmikrásky. Lásko, chci být s tebou do konce života. A to není jen pouhá fráze!

Nejhlubší láska, kterou můžete od někoho dostat, je, když vám dává nekonečnou lásku, trpělivost a podporu, a zároveň vás povzbuzuje.

Drahá, když tě miluju, dávám ti každý den najevo, že tě miluju. Malé věci, velké věci.

Dala jsi mi velmi dobrý důvod, abych tě nespoutaně miloval, a tak to v mém srdci zůstane až do konce života.

Chci tě ocenit za všechno, co jsi v mém životě udělala. Za ty úžasné chvíle s tebou, za tu útěchu, kterou jsi mi pomohla vnést do života. Moc tě miluju!

1 2 Další stránka