SMS k MDŽ

8. března je Mezinárodní den žen (MDŽ). Pošlete ženám přání k MDŽ! Nejkrásnější přání k MDŽ zde. Nejkrásnější blahopřání k MDŽ. Tipy na texty do přání k MDŽ.
Přináším Ti kytičku k dnešnímu Dni žen, mám Tě hluboko v srdíčku a děkuji Ti, že je můj život jako sen.

Ať je dnešní den jeden velký sen, polibky jsou kořením, večer Tě pak odměním. Mé lásce všechno nejlepší ke Dni žen.

Mami, děkuji, že jsi mě přivedla na tento svět a vychovala mě s péčí, láskou a náklonností. Děkuji ti a přeji ti krásný Mezinárodní den žen.

Buď krásná, křehká a svěží, jako krůpěj rosy. Buď rázná, tvrdá a přímá, jak se to dnes nosí. Ale hlavně zůstaň svá, neboť originál je jen jeden.

Kdykoli jsem po tvém boku, cítím se jako ve světě snů. Mám to štěstí, že tě mám v životě. Miluji tě!

Byl to jen všech žen den, jak ses ale objevila, všechno jsi pozměnila, dnes myslím už jen na tebe, a jak večer budeme u sebe. Moc Tě miluji a přeji Ti všechno nejlepší ke Dni žen.

Jak někdo může být tak jemný jako květina a zároveň tak silný jako z ocele? Vážím si tě, lásko moje, jsi úžasná. Krásný MDŽ!

Den žen je všech žen svátek, kdy se ženám dává dárek. Ani já jsem nezapomněl na Tebe. Miluji Tě, nemohu žít bez Tebe.

Lásko, naplňuješ mé dny štěstím a můj svět láskou! Děkuji ti za to, jaká jsi. Užij si krásný den žen.

Díky Tobě vím, že láska není jen prázdné slovo. Děkuji Ti za všechno, co jsi pro mě udělala. Všechno nejlepší ke Dni žen.

Já vím, že MDŽ je dnem všech žen, ale pro mě jsi to jen Ty. Stejně jako u všeho ostatního.

Krásný je ten dnešní den, tak si ho užívej, přejeme Ti jen to nej. Máme Tě rádi, maminko, a to rozhodně ne malinko, strašně moc přesněji, máme Tě na celém světě nejraději.

Jsi žena a tak Ti dnes přeji, nesu Ti to, co mají ženy nejraději. Snad potěším Tě květinou, jsi mojí láskou jedinou. Vše nejlepší k MDŽ!

K MDŽ přináším pro Tebe kytičku a hodně lásky pak ve svém srdíčku.

Květiny, lásku každičký den přejeme Tobě k MDŽ.

Maminko, přeji Ti všechno nejlepší k MDŽ. Chci, abys věděla, že vím, co pro mě stále děláš, i když to někdy tak nevypadá. Moc si ten dnešek užij.