SMS ke Dni otců

SMS přání ke Dni otců. Tipy na texty do přání ke Dni otců.
Předchozí stránka 1 2 Další stránka

Milý muži a tatínku našich dětí, děkuji ti za vše, co pro nás každý den děláš, za všechny probdělé noci, upatlané košile a okousané sladkosti, které sis špatně schoval. Máme tě moc rádi a přejeme krásný Den otců.

V letošní Den otců ti chci slíbit, tati, že ti dám brzy stejně protivná vnoučata, jako jsem byl/a já sám/sama, když jsem byla dítě. Krásný sváteční den ti přeji!

Buď zdravý, šťastný, veselý a hlavně, zůstaň, jaký jsi, protože tak jsi ten nejlepší táta! Tatínku, z celého srdce Ti přeji, aby Ti dnešní den přinesl tolik radosti, smíchu, dobré nálady a skvělých zážitků, jako nám Ty sám rozdáváš po celý rok! Krásný den otců!

Tati, děkuji ti za všechno, čím jsi a za všechno, co jsi pro mě udělal. Krásný Den otců!

Otče, jsi ten nejlepší z nejlepších. Jsem požehnaný/á, že tě mám. Jsi nejlepším tátou skrz naskrz. Vše nejlepší ke Dni otců!

Ať láska a úcta, kterou k tobě cítíme, vynahradí starosti, které jsme ti způsobili. Vše nejlepší ke Dni otců ti přejí tvé milující děti.

Díky Bohu, že jsi na mě v dětství neměl příliš velký vliv, protože bych byl/a stejný blázen, jako jsi ty. Krásný Den otců!

V mém životě nastalo mnoho chvil, kdy jsem něčemu nerozuměl/a. Ty sis ale našel vždy čas, abys mi vše vysvětlil a pomohl mi. Děkuji ti a přeji ti krásný Den otců.

Nejdražší tatínku, přeji ti vše nejlepší ke Dni otců. Uvědomuju si, že jsem byl v dětství bláznivým synem, který z tebe udělal bláznivého starého muže. Promiň a děkuji ti za vše!

Každý muž může být otcem, ale k tomu, aby byl tátou, je zapotřebí výjimečného muže a tím ty určitě jsi! Mám tě rád/a!

Otec, jako jsi ty, to je dar od Boha. Jsi mým požehnáním. Vše nejlepší ke Dni otců!

Předchozí stránka 1 2 Další stránka