SMS ke Dni otců

SMS přání ke Dni otců. Tipy na texty do přání ke Dni otců.
1 2 Další stránka

Milý tatínku, děkujeme ti za všechnu srandu, kterou s tebou prožíváme i chvíle, kdy se ti můžeme vyplakat na rameno. Máme tě moc rádi a přejeme ti krásný Den otců.

Všechno nejlepší tomu nejlepšímu tatínkovi pod sluncem, spoustu radosti, lásky a zdraví do dalších dní!

Vždy jsi byl mým vzorem, a i když už mě dávno nemusíš vodit za ruku, já stále následuji tvé kroky. Děkuji ti za to, jak skvělý jsi táta. Krásný Den otců!

Všechno nejlepší ke Dni otců mému nejdražšímu tatínkovi, který mě svými dárky vždy rozesmál. Rozesmávej mě i nadále!

Milý otče, dnešní den je svátek všech skvělých mužů, kteří se nebojí proměnit se zase v kluky a naučit své děti všechno, co budou v životě potřebovat. Díky za všechno a přeji ti krásný Den otců.

Svátek tatínků je jen jednou za rok, ale ty jsi skvělý táta každý den. Díky za všechny postavené lesní bunkry, nejlepší špagety a tajné pusy mámě, když si myslíš, že se nedíváme. Krásný den otců!

Všechno nejlepší k dnešnímu Dni otců. Jsme rádi, že jsme si tě tak dobře vybrali a děkujeme ti, že máš s námi takovou trpělivost.

Dnes slaví svůj den všichni tátové, a i když to není vždy jednoduché, věř, že ty jsi ten nejlepší táta, jakého si můžeme přát. Všechno nejlepší ke Dni otců!

Milý táto, málo se to říká, ale bez tatínků by byl svět ochuzený o spoustu dobrých rad, opravených spotřebičů a především legrace. Děkujeme za všechny děti skvělých tátů a přejeme ti krásný Den otců!

Když se nám narodilo dítě, věděla jsem, že budeš ten nejlepší táta na světě. Každým dnem se o tom přesvědčuji a děkuji za všechno, co pro naši rodinu děláš. Miluji tě! Krásný Den otců!

Že jsi skvělý muž, vím už dlouho. Ale dnes ti chci poděkovat za to, jak úžasný jsi táta. Krásný svátek otců!

Opravdu miluju skutečnost, že jsem tvé nejoblíbenější dítě, a je to tak samozřejmé, že to nemusíš říkat světu. Všechno nejlepší ke Dni otců, tati!

Všechno nejlepší k dnešnímu svátku všech tatínků, moře trpělivosti s našimi skvělými nápady, hodně síly na úklid toho, co rozpatláme, a hlavně spoustu chuti účastnit se našich her! Krásný svátek tatínků!

1 2 Další stránka