SMS svatební přání

Nejkrásnější svatební blahopřání. Originální vzory textů svatebních přání. Krásná přáníčka novomanželům. SMS přání k svatbě pro vás zdarma.Předchozí stránka 1 2 3 Další stránka

Ať se máte stále rádi, ať Vám srdce láskou hrají, dneska, zítra, pořád dál, ať jste nejšťastnější pár!

Svatební přání pro dva výjimečné lidi: láska je nejlepší, když ji sdílí dva, vězte, že když jste spolu, jste silnější, když jste spolu, jste jeden. Krásnou cestu manželstvím!

Ženichovi blahopřání, že získal tak krásnou paní. Nevěstě pak gratulaci, že má muže s mužnou prací. Oběma pak naléhání milovat se do skonání.

Milí novomanželé, chtěli bychom Vám ze srdce vyjádřit blahopřání k Vašemu nádhernému rozhodnutí. Přejeme Vám, abyste byli spolu moc šťastní, jeden druhého věrně milovali, byli si vždy a za všech okolností velkou citovou oporou. To vám přeje/přejí…

Milí novomanželé, žijte spolu tak, abyste pořád měli pocit, že si život jeden bez druhého nedokážete představit.

Na začátku Vaší cesty je láska, naděje a očekávání… Když budete naslouchat jeden druhému s otevřeným srdcem a pochopením, čeká Vás mnoho šťastných a krásných společných let.

Našli jste jednou cestičku, kráčejte po ní spolu, všechno krásné ať potkáte, vyhnete se bolu. Spokojenosti hodně, nejen trošičku, po roce ať máte holčičku.

Jak ty jemu, tak on Tobě, věrni buďte v každé době. Jeden druhého si važte, stále s láskou žít se snažte. Láska největší je dar, buďte navždy šťastný pár!

Jen samé slunné dny a rychlé rozptýlení malých mráčků na Vaší společné cestě životem Vám upřímně přejí…

Prsteny jste si vyměnili, co Vám ještě můžeme přát? Abyste spolu šťastně žili, jeden druhého měli navždy rád.

Ať vás radost vašich spojených srdcí provází každým dnem vaší společné cesty životem!

Přijměte naše nejsrdečnější gratulace šťastnému ženichovi a krásné nevěstě!

Prstýnek z kovu Vás dva spojí a protká leskem i Váš dům, co víc si přát, jste šťastni, jste svoji, vstříc jdete těm nejhezčím dnům.

Slunce nechť Vám stále svítí v tom manželském žití. Bez hromů a bez mraků rozšiřte řady!

Manželství je setkání dvou srdcí, která sdílejí lásku, bolest a stále jsou jednotná!

Předchozí stránka 1 2 3 Další stránka