SMS svatební přání

Originální svatební blahopřání. Přání novomanželům. Text na svatební přání. Nejkrásnější svatební blahopřání. Svatební přání texty. SMS přání k svatbě.
Předchozí stránka 1 2 3 Další stránka

Nechť radost vašich spojených srdcí provází vás každým dnem vašeho společného života!

Sluníčko svobody vám už zapadlo, co vás to …. a …. napadlo? Já vám přeji do manželství, když ses tam tak tlačil, abys na to milý …. v každé době stačil. Láska ať vás neopustí ani malou chviličku, jako kvítí do života přeji malou holčičku. Nevěstě ať vyplní se všechny její tužby, ženichovi u kolébky přeji noční služby.

Spoustu dalších nádherných zážitků a neopakovatelných společných okamžiků na dobrodružné cestě manželstvím přeje…

Letí milá krásná zpráva světem, jednou ji budeme vyprávět i dětem. Hochu, s Tebou už je ámen, přestaneš být svobodným pánem. I když budeš hlava rodiny, poslouchat budeš jako hodiny.

Najít pravou lásku a sdílet s ní svůj sen je požehnání! Ať spolu žijete šťastně spoustu let!

Milujte se navzájem a budete šťastni! Je to tak jednoduché a zároveň tak složité. Přeji vám všechno krásné!

Není jen všechno hezké na světě, občas přijde zima nebo bouře zlá, avšak všechno jde snášet, když na to jsou dva. Láska přináší do života trošku koření, vy dva jste pro sebe jak stvoření.

Naše milá nevěstinko, my Ti přejeme klidné manželství nemalinko. Také nezapomeň na krásnou pohádku, všichni chceme vidět dítě v kočárku. Takže kdepak chodit na zábavy, to si od teď vypusť z hlavy.

Ať vás láska a porozumění provázejí celý život! Gratulujeme!

Vděku plnou nůši mít a za ničím se nehonit. Vděčni zkuste prosím být i když Vám to vezme klid.

Vězte, že milovat hluboce druhého vám dává sílu a být hluboce milován, vám dává odvahu. Ze srdce vám přejeme, aby vaše manželství stálo pevně na těchto dvou základech a vždy bylo bezpečným přístřeškem vaší lásky!

Nenechávejte lásku samu sobě napospas, ale pečujte o ní, jako by to byl ovocný strom, protože láska je skutečně jako strom, který nese sladké a voňavé ovoce, musí být sledovaná a léčená včas. To mějte vždy na paměti!

Vážená nová rodino, krásná nevěsto a ženichu milý, přijměte naše blahopřání v tuto neopakovatelnou chvíli. Kdyby Vám vše bylo vzato a jenom láska zůstala, Váš život by stál i tak za to.

Milujte se a množte se a žijte šťastně mnoho let, hádek a nevěry střežte se, jste mladí a patří Vám svět.

Na věky se mějte rádi, buďte dobří kamarádi. Navzájem si naslouchejte, pro sebe čas stále mějte, v dobrém i zlém spolu všude, pak Váš život šťastný bude.

Ať je tento den oslavou Tvůrce tohoto podivuhodného Vztahu mezi mužem a ženou. Vše nejlepší, hodně lásky, radosti, spokojenosti a Božího požehnání přejí/přeje.

Předchozí stránka 1 2 3 Další stránka