SMS – chybíš mi

SMS texty pro zamilované. SMS – chybíš mi. Chybíš mi básničky. Stýskací SMS pro vašeho miláčka. Zamilované SMS pro holky i kluky.
Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka

Kdybys byl slzou, nikdy bych neplakala, abych tě neztratila. Moc mi chybíš!

Mé oči touží po tobě, tak moc Tě chtějí spatřit. Má ústa lační po tobě, tak moc Tě chtějí políbit. Mé srdce neuhasitelně hoří, něco mu ale chybí!….Ty moje lásko.

Chci Tě hladit, chci Tě hýčkat, do očí se Ti něžně dívat… a krásně si ty vzácné chvíle s Tebou užívat! Lásko, moc mi chybíš.

Chci Ti šeptat sladká slova, chci se Ti dívat do očí, chci Tě líbat zas a znova, až se mi hlava zatočí… Lásko, stýská se mi!

Miluju Tě moc a moc, chybíš mi tu každou noc. Každou noc i každý den, chci Tvé srdce jen. Jen pro sebe ho míti a nikomu jinému nepůjčiti. Stýská se mi moc!

Chybíš mi, když ráno svítá.
Chybíš mi, když v poledne slunce pálí.
Chybíš mi, když soumrak se snáší nad městem.
Chybíš mi, když na černé obloze hvězdy září.
Víš, chybíš mi, pořád!

Nemohu být s Tebou, vím. Jen po vánku Tě pohladím a v podvečerním větru, chvění, posílám Ti políbení – do spánku.

Vidím Tě pořád, slyším Tvůj smích, cítím Tvou lásku, taju jak sníh. Věnuju Ti každou volnou chvilku, všechen svůj čas, chtěl bych Tě líbat pořád a zas.

Chybí mi Tvůj smích, chybí mi záblesk v očích Tvých, chybí mi Tvoje ruce, Jsi moje slunce. Chybí mi Tvoje rtíky, ať se Ti zdají nádherný sníky, sníky o nás dvou, jak jsme spolu pod noční oblohou.

Chybíš mi jak rackům křídla jako pěně vůně mýdla. Chybíš mi jak život snění jako tráva kuropění. Chybíš mi jak slunce stromům jako cesta zpátky domů. Chybíš mi jak notám struny jako potlesk od tribuny. Chybíš mi jak drápky kočkám jako sněhu každá vločka Chybíš mi jak vodě břeh jako piha na zádech.

Jsi moje sluníčko, jsi můj mráček, písmenka posílám, neumím háček. Bez Tebe usínám, pláču jak dítě, pusinku posílám, miláčku, chci Tě!

Posílám polibek, radost a něhu, pro krásný den po vločkách sněhu. Ať sluníčko paprskem dotkne se srdíčka, do ouška zašeptá moje dvě slovíčka: Chybíš mi!

Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka