SMS – chybíš mi

Zamilované SMS pro holky i kluky. SMS – chybíš mi. SMS texty pro zamilované. Chybíš mi básničky. Krásné zamilované texty. Chybíš mi lásko. Stýská se mi. Stýskací SMS pro vašeho miláčka.
Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka

Srdíčko moje by tě chtělo, tělíčko moje, zahřát by chtělo, dušička opuštěná, ta by tě chtěla, očička tvé kočičky v noci roní slzy…

Chybíš mi jako slunce na zemi.
Chybíš mi jako vítr vlnám.
Chybíš mi jako muž ženám.
Chybíš mi jako mléko kávě.
Chybíš mi jako vláha trávě.
Chybíš mi jako tuha v tužce.
Chybíš mi jako náboj v pušce.
Chybíš mi jako včela květům.
Chybíš mi jako mír světům.
Chybíš mi jako ve slově hláska.
Chybíš mi jako v srdci láska.

Koukám z okna na měsíc, chybíš mi tu čím dál víc. Nechám si zdát každý den, jen o Tobě krásný sen. Moje srdce nechce spát, šeptá mi, jak mám Tě rád.

Láska nezná jména, je štěstí. Láska je bolest, pláč i smutek. Milovat svůj sen, je hloupé. Milovat člověka takového jaký je, znát ho, věřit mu, je krásné. Slzy mi kapou po tváři. Snad se dočkám, kdy přijdeš? Nemusíš mluvit jen mi podej ruku.

Už denní světlo přehouplo se ve tmu, já se těším, až ti řeknu. Že chybíš mi čím dál víc, já proti tomu nezmůžu nic…

Hvězdy na nebi už září, lesknou se jak očka na tvé roztomilé tváři. Zavři očka a jdi spát, nech si o mně celou noc zdát, beruško má, mám tě moc rád. Jsi pro mě den i noc, myslím na tebe celou dobu moc a moc. Už se těším na tu krásnou dobu, až budeme opět spolu. Jsi medvídek, kterého miluji, chtěl bych tě hladit po tvé tváři, když tě moje očka vidí, hned se rozzáří! Chybíš mi moc a moc a já ti přeji krásnou dobrou noc!

Miláčku, ve škole sedím, do blba hledím. Matiku nevnímám, na tebe vzpomínám. Líbám tě miláčku, doprostřed čumáčku, na obě očička, tvá milá kočička.

Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka