SMS přání k výročí svatby

SMS přání. Nejkrásnější přání k výročí svatby. Přání k výročí svatby rodičům. Přání k výročí svatby manželce. Přání k výročí svatby muži.
Předchozí stránka 1 2 Další stránka

K výročí Vám přejeme, ať jsou dny vždy zelené. Jako tráva na zahrádce, kde vám vše tak krásně roste. Jako vaše láska, která bude plno let, společně Vás provázet. Milujte se i v budoucích manželských letech.

Už xx let mám doklad, že jsi jen můj poklad. A já si to užívám, čím dál víc rád tě mám. Krásné výročí, lásko.

Být hluboce milován ti dává sílu, milovat hluboce ti dává kuráž. Nechť je naše manželství navždy silné a kurážné!

Na křídlech lásky k Tobě letí velké přání: všeho nejlepšího, báječných zážitků a radosti i v dalším roce manželství! Krásné výročí svatby!

Ještě alespoň 100 takových let, jako byl tento- nic víc, nic míň nepřeju si! Děkuju za další báječný rok s Tebou!

Nejkrásnější květ, jaký poznal svět, stojí po mém boku už xx roků.

Dnes je výročí naší svatby a já ti z celého srdce přeji, aby další rok po mém boku pro tebe byl rokem splněných snů, přání a lásky! Miluju Tě!

Výročí svatby jsou pro mě jako narozeniny mého štěstí- kéž by mé štěstí oslavilo jednou stovku! Miluju Tě čím dál, tím víc!

Vaše láska mezi vámi, ať je stále dlouho mezi námi. Vždyť jste báječní manželé, táta s mámou především, děda s babi, to ví i syn. Proto jsem na vás hrdý! Krásné výročí přeje…

I vrabci na střeše si dnes špitají, že dortíka si nedají, protože už nezbude. Oslava je to veliká, když žena najde muže, když léta po boku svém stráví a slouží jim dlouho zdraví. Gratulujeme k výročí svatby a přejeme spoustu dalších společných let.

Když v manželství slaví výročí, co z okolí nikdo netuší, kolik ještě společných let, budou sdílet v tento svět. Všechno nejlepší k výročí přejí…

Láska mi křídla dala, abych si tě vzala. A za těch xx let poznala jsem, že svět nemůže mi nabídnout víc,
a tak ti chci upřímně říct: Miluji tě a nikdy bych ani nedokázala pomyslet na někoho jiného.

Předchozí stránka 1 2 Další stránka