SMS přání k výročí svatby

SMS přání k výročí svatby. Přání k výročí svatby text. Přání k výročí svatby manželce. Přání k výročí svatby manželovi. Přání k výročí svatby rodičům.
1 2 Další stránka

Láska v každém věku kvete, ať je člověk mlád či stár, sami to potvrzujete, neznáme krásnější pár. Srdečně gratulujeme.

Čas poletí stále, ale naše láska zůstane stejná navěky! Krásné výročí svatby!

Děkuji Ti za báječné zážitky, skvělé vzpomínky, chvíle radosti i dojetí, které jsem v uplynulém roce zažil- jen a jen díky Tobě! Krásné výročí má lásko!

Výročí je krásná věc, společně ji oslavíme. Připíjíme na lásku, co nikdy nic neohrozí, co vše špatné překoná. Stále jsme to ty a já. Miluji Tě. Krásné výročí, lásko!

Jak ráda mám naše manželství, co kvete každý rok. Ráda mám tě za manžela, jsi má skála, opora. Co vždy dobře poradí a na srdci pohladí. Děkuji ti za dokonalé manželství.

Jaký je to rok? To už jsme tak dlouho spolu? Nechce se mi ani věřit, že s tebou se budu někdy nudit. Zatím to mezi námi nepřišlo, smích nás stále provází. Nechť je tomu i nadále dalších tisíc manželských let. Děkuji ti za ně a přeji krásné výročí.

Výročí svatby je momentem k ohlédnutí se za tím krásným, co jsme spolu prožili, radosti dnešního dne a výhledem k naplnění budoucích snů. Krásné výročí, miluji Tě!

xx. výročí dneska máte, ať si ho v klidu užíváte, na cestu plnou kvítí sluníčko ať Vám svítí. Gratulujeme k výročí!

Jsi můj muž a já Tvá žena, jsi má láska zaslíbená. Děkuji za manželství, kde ani jeden netuší, co je strach a trápení, to pro nás dva nic není. Miluji Tě. Krásné výročí.

Ty manželská léta, kdy nám láska vzkvétá, za nic já bych neměnil, má láska k Tobě má stále plno sil. Jsi má jediná! Děkuji za úžasné manželství.

Jsi manželka od rodiny, matka mých dětí, můj poklad jediný. Přeji nám ještě mnoho společných let a láskyplné manželství, co nám každý může jenom závidět. Miluji Tě a děkuji za společné roky.

Vykřičte celému světu, tu jednu prostou větu. Že jste dlouho manželé, nemáte srdce zkažené. Z lásky jenom žijete, Ve snu spolu bydlíte. Ať ten sen o manželství nikdy neskončí.

Jedno jméno, jedno tělo, do světa se mi to vykřičet chtělo, že mi na tobě záleží, jsi mojí životní zátěží, která pranic neváží, těším se už na stáří, budeme žít na polštáři. Díky za tu jistotu, že každý den, se vedle mě vzbudí ten, který mi byl předurčen. Děkuji za manželství.

1 2 Další stránka