SMS vyznání lásky

Romantické SMS vyznání lásky pro muže i ženy. Originální vyznání lásky pro vašeho milého nebo pro vaší milou.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka

Ten pohled s očí do očí, už mi dávno nestačí. Já chtěla mít ruku Tvou a Ty abys měl zas mou. Chytit se za ruku, prvně se políbit a krásné obětí si nechat zalíbit.

Tímto Ti posílám mnoho pus, jsi krásná, jsi prostě kus.

Touláš se krajinou dalekých cest, vzpomínáš na milou, necháš si myšlenky vést. Zavřeš oči a sen Ti připomene její hebké vlasy, co sluncem jsou prozářené, její plné rty k polibku připravené. Cítíš její dotyky co spalují tvou kůži, její vůně, co voní po krásné růži. Být tak šťastný jen jeden jediný den, škoda jen, že je to pouhý sen.

Až na tebe někdo zařve: MILUJU TĚ nevěř mu, protože ten, kdo tě opravdu miluje, ten se k tobě přivine a do ouška ti zašeptá: LÁSKO.

Až se mě jednou zeptáš, jestli mám radši Tebe, nebo svůj život, já Ti odpovím, že svůj život a Ty odejdeš, aniž bys věděl, že můj život jsi Ty!

Až zavřeš očička a budeš snít, přál bych si na chviličku u Tebe být. Pohladit Tě po tváři, vidět ještě jak se Tvůj úsměv rozzáří a popřát Ti sladké sny, ať se Ti má lásko krásně spí.

Chci Ti lásku dát přijmi ji prosím, nedovedl bych Ti lhát milovat Tě musím.

Chodím z rohu do rohu, zapomenout nemohu, Tvé oči stále vidím, vyznat lásku se Ti stydím.

Chtěla bych být kapkou na Tvém těle, i když má tak krátký, ale krásný život. Stékala bych po každém záhybu Tvého těla a chvěla se nadšením a užívala si každé vteřiny. Stékala bych nekonečně dlouho a už bys jen cítil jen jemný a lehký dotek. Ale nespadla bych, čekala bych až se vypařím a jako pára tě zahalila do závoje.

Hvězdičky pomalu blednou, posílám pusinku něžnou, ať se Ti krásně vstává, ať víš, že Tě mám ráda. K tomu něžné pohlazeni od té, co teď s Tebou není.

I když nám osud v setkání brání, mé city Ti napíšu v tomto přání. Myslím na Tebe, chybíš mi moc, den smutný je bez Tebe, večer i noc.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka