SMS vyznání lásky

Vyznání lásky SMS. Nejkrásnější zamilované SMS zprávy, které potěší vašeho partnera. Vyznání lásky pro muže i ženy.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka

Láska je krásná věc, všichni ji hledají, i když ji nenajdou, časem ji potkají…

Láska je stejná jako slunce, nevybírá si, koho zahřeje, láska je nebe v tiché tůňce, je víra a je naděje.

Nechci být jen kamarádkou pouhou, chci být Tvým snem, Tvojí touhou. Nechci být doma sama, chci probouzet se do krásného rána. Nechci být jen zlou vzpomínkou, chci být jen s Tebou a obejmout. Nech mě, ať smím Ti to říct, že Tě mám ráda víc než kdy dřív.

Láska je víc než přátelství, láska je jak nejhezčí květ, já za Tvoji lásku dala bych celý svět.

Láska má spoustu tváří, kvete v každém stáří. Když potkáš lásku pravou, probleskne Ti hlavou, co Ti v životě chybělo. Potom pocítíš štěstí – radost, ale i smutek žal, s obavami, že Tě láska opustí a půjde dál.

Láska nás vynáší až do nebes, potřebuji Tě vidět, ještě dnes. Bez Tebe mé srdce nebuší, smutek jeho tlukot přeruší.

Lásko, každou myšlenkou na Tebe mi je čím dál víc smutno. Až se zase sejdeme a já Tě políbím, pak budu alespoň na ten okamžik nejšťastnější člověk na celém světě.

Má rozmilá, jsi krásná jako květina, ústa sladká jako med, vlasy hebké jako samet, ruce rudé jako růže, mám Tě rád jak nejvíc, kdo může.

Mám strach, že Tě zapomenu. Mám strach, že až jednou zavřu oči, bude tam tma a ne Tvá tvář. Mám strach, že zapomenu Tvou vůni. Mám strach, že se mi přestane o Tobě zdát. Mám strach, že Tě ztratím.

Mám Tě ráda moc a moc, znamenáš pro mě víc než dost. Mám tě ráda čím dál víc, chci být s Tebou víc už nic. Svádíš mě svým úsměvem, krásou, něhou, pohledem. Jsem moc ráda, že Tě znám, s Tebou letím ke hvězdám.

Máš 25 sekund na to, abys mi odepsal, už ti zbývá jen 15, jestli do 10 sekund, z kterých ti zůstalo už jen 5 nenapíšeš, dlužíš mi 100 pusinek! Mimochodem Tvůj čas právě vypršel.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka