SMS vyznání lásky

SMS vyznání lásky. Vyznání lásky text. Upřímně vyznání lásky. Romantické vyznání lásky. Originální vyznání lásky. Vyznání lásky muži. Vyznání lásky ženě.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka

Já kočička malá, jak jsem ráno vstala, kladla jsem si na srdíčko, že poslat Ti mám přáníčko. Já přeji ti dnes slunný den, ať splní se Ti Tvůj sladký sen. Ať smích na tváři nevymizí, ať láska Tě zatíží.

Jak vločky sněhu potřebují mráz. Jak řeky potřebují hráz. Jak hvězdy potřebují nebe. Tak já potřebuji tebe.

Pac a pusu na čumáček posílá Ti Tvůj miláček.

Peníze nejsou důležité, ale láska je a já jsem ten, kdo Tě ze srdce MILUJE.

Jako krásná růže kvete, tak ať kvete život tvůj. Mnoho štěstí ať ti plyne, přitom na mě pamatuj.

Jsem snílek, blázen a cvok… snad i trochu potvůrka. Život mě občas děsí a nevím co od něj čekat, stejně jsem na tom i s láskou. Občas mám pocit, že nevím co chci a ani co jsem vlastně zač, ale jedno vím naprosto jistě… MILUJI TĚ z celého srdce…

Jsem ten nejšťastnější člověk na zemi. A víš proč? Protože mám ten nejkrásnější dar, co mi mohl život dát. TEBE!

Jsi jak jarní vánek, co duši pohladí, jak kapička rosy, co stéká po dlani, jsi jak motýlí křídla co k nebi vylétly, jak paprsky slunce co na zem pohlédly. Jsi jak studánka co v lese teče, křišťálová, co se jen tak vleče, jsi jak krásná květina co rozkvetá, jsi moje láska… ta jediná.

Jsi má láska na zemi, jsi provoněná růžemi. Létáš na křídlech vážky, ale já dole počítám mráčky. Spolu toho zvládneme mnohem víc, tak podej mi ruku a nic víc.

Jsi má tma i mé světlo, mé nebe i peklo. Jsi můj pláč i můj smích, jsi má svátost i hřích. Jsi mé teplo i led, můj život i jed. Jsi mi tak blízký a přesto tak daleký.

Jsi vše co na světě mám, jsi to na co celé dny vzpomínám. Tak nech mě vstoupit do tvého srdce a potěš mě… čím?.. no láskou přece!

Kdybych pohádková víla byla, sluníčko v srdíčku bych Ti vykouzlila, abys v životě štěstí jen měl, nikdy na mně již nezapomněl.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka