SMS k svátku

SMS text přání k svátku. Přání k svátku pro muže i ženy. Přání k svátku pro kluky i holky.
Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka

Fakt jo, dneska máš svátek! Tak všechno nej!!!

Oslav svů svátek jako křeček – spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo to po Tobě uklidí.

Chápu, že člověk nemá rád svátek, když od ostatních dostává jen prapodivné dárky a pitomá přání s ještě pitomějšími texty uvnitř a když mu navíc každý připomíná, že je zase o rok starší. Přesto, všechno nejlepší!

Máš svátek! Ať se ti vždy ve všem daří. Ať ti na tváři kvete stále mladost, ať v srdci máš samou radost. Ať smích ti slunce přináší a vítr smutek odnáší.

Člověk tak výjimečný a důležitý jako jsi Ty, by si zasloužil být oslavován každý den. Pěkný sváteční den.

Jsi nejen překrásná žena, ale také úžasný člověk. Jsem rád, že jsem součástí tvého života a že s tebou mohu oslavit tento výjimečný den, kdy slavíš svůj svátek. Všechno nejlepší!

Krásná, šarmantní, milá, chytrá, sebevědomá, vtipná a prostě nejlepší. To jsou slova popisující dnešní oslavenkyni. Přeji ti všechno nejlepší k svátku a užij si dnešní den naplno.

V tento překrásný den tvého svátku ti přeji všechnu lásku a radost světa. Kéž by na světě bylo více žen, jako jsi ty. Krásný sváteční den, ať se ti splní všechna tvá přání a touhy.

Přeji Ti, ať celý svět Tvou píseň si zpívá, všechno Ti jde od ruky, cítíš se neuvěřitelně živá. Krásný svátek.

Máš svátek, máš dnes den D. Přeji Ti, ať je to sen, všechno, o čem jsi kdy snila, ať stane se skutečností, hodně zdraví, lásky, úspěchu a radosti.

Ať svátek hezký máš, od rána si jen užíváš, přeje ti od srdíčka tvoje druhá polovička.

Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka