SMS na dobrou noc

SMS texty na dobrou noc pro něj (kluka), pro ní (holku). Básničky na dobrou.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 Další stránka

Když sluníčko zapadne a mráčky jdou spát, o mém koťátku zas nechám si zdát. Jak my dva se ve snu tak vášnivě líbáme a každý se v srdíčku v kousíčku místečka míváme.

Když uléhám do postele, myslím při tom na Tebe. Sny o nás dvou si nechám zdát, je krásné umět milovat.

Už spinkáš, kocourku můj krásňoučký? Mně už se očka klíží, ale ještě nechci a nemůžu spát, protože Ti nemůžu polibek na dobrou noc dát. Ale dnes Ti ho asi opravdu nedám, a tak neusnu… Ba ne… půjdu spinkat za vteřinku, jen co Ti dopíšu tuhle zprávinku… Rým už mi nějak nejde, ale co po něm sejde… Jen jsem Ti chtěla popřát něžné usínání a sladké snění… Nevím, pokládku, jestli někdy slovy vyjádřím to, co k Tobě cítím a co pro mě znamenáš, ale doufám, že to alespoň cítíš… aspoň z poloviny tak moc, jako já… Miluju Tě!

Když únava se k nám vkrádá, začínáme do peřin uléhat. Pak sny plné kouzel se nám zdají, mnohdy zmatené, plné tajemství. Avšak tyto tenké nitky první sluneční paprsky zpřetrhají a my ocitneme se ve světě, v němž se realita skví. Sladké sny, má princezno.

Když večer uléhám na polštář, vidím Tvou překrásnou tvář, Tvé oči jsou jak dvě studánky hluboké, Tvé červené líce jsou jak maliní divoké, miluji celé Tvé tělo, moje tělo by Tvé chtělo.

Krásné je mít Tebe, když poznám samu sebe. Poznám-li však druhou stranu, zjistím, že mám chybu. Chyba v lásce je, že miluji Tě, MILUJI TĚ moc, proto přeju dobrou noc.

Krásné spaní, lásko moje, chtěl bych vidět sníky Tvoje. Vědět, o čem tajně sníš, ať hned když se probudíš, můžu splnit Tvoje touhy, je to přání, ne sen pouhý…

Krásnou dobrou noc přeji lásce, kterou mám, a sladké snění k tomu jí dám. Mně se bude zdát o Tobě sen, že budeme spolu sami jen. Nejraději bych však vlezla Ti do pokoje, dala Ti pusinku na líce Tvoje a jenom bych koukala, jak pomalinku zavíráš očka svoje. Já jsem tady a Ty tam, tak alespoň Tobě pusinku posílám. Miluji Tě strašně moc!

Lásko moje, právě usínám a při tom na Tvé polibky vzpomínám. Ve snu si nechám o mazlení s Tebou zdát. Nemůžu se dočkat chvíle, kdy mě budeš v náručí zas hřát. Posílám Ti polibek na víčka, ať máš taky krásný sen, vždyť víš, že mé srdíčko bije pro Tebe jen…

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 Další stránka