SMS na dobrou noc

SMS texty. SMS na dobrou noc od srdce. Originální přání na dobrou noc. Básničky na dobrou. SMS na dobrou noc pro holku. SMS na dobrou noc pro kluka.
1 2 3 4 5 Další stránka

Srdíčko, krásně se mi vyhajinkej, ať se Ti zdají ty nejslaďoulinkatější sníky.

Posílám ti miliony heboučkých pusinek na tvé jemné rtíky, moc Tě lásečkuju a moc se těším, až budeme zase usínat jeden vedle druhého, naše těla nás budou příjemně hřát… Do té doby… si o tom nechme aspoň zdát… Dobrou noc :-*

Ahojky poupátko, mám jen malou chviličku, tak Ti píšu zprávičku. Klíží se mi očička, spal bych jako kočička, posílám Ti políbení, protože som zaľúbený 🙂

Až bude noc, tou noční tmou se má slova k Tobě polinou. Ze srdce však plynou. Snad hvězdy přepošlou přání mé. Že dobrou noc chtěl jsem Ti dát, lehce Tě políbit na rty a kousek sebe k tomu dát Ti. To na krásné snění Ti chci přáti. Krááásné sníky.

Až se zase shledáme, noci šanci nedáme, tma ukryje naše těla, budou celá odhalená. Co bude dál? Dobře víš! Tak, má lásko, ať už spíš!

Až vyjdou hvězdičky, koukni se na nebe, jedna z nich určitě svítí tam pro Tebe, když si budeš něco přát, přání Tvoje splní snad. Potom můžeš sladce spát, sny krásné se Ti budou zdát. Chybí mi Tvůj milý smích, záblesk v hnědých očích Tvých, sladkou pusu na líčko, spi sladce, mé sluníčko.

Den pomalu už se končí, hvězdnou tmou se s námi loučí. Ty i já už půjdeme spát, necháme si svůj sen zdát. V tom snu za barevnou duhou, kde teče láska struhou, my podél té struhy jdeme, pod vodopádem se obejmeme. Až v říčce slov se poznáme, možná si lásku vyznáme. Dobrou noc a velkou pusu…

Dobrou noc a krásné snění, co dnes bylo, to už není. Teď už ale krásně spi a nech si zdát krásné sny.

Je už hodně pozdě a já jsem ještě vzhůru, proč?… Myslím pořád na Tebe, ale Ty už asi spinkáš. A pokud ne, tak posílám spoustu polibků na dobrou noc. Mám Tě moc rád.

Když luna stříbrným paprskem pohladí Tvou tvář, já skromným přáním dobrou noc chci Ti přát!

Když pohlédnu do nebe, vzpomenu si na Tebe. Když vidím padat hvězdy jako kapky, přeji si cítit dotek Tvojí tlapky. Přeji Ti dobrou noc, snad chápeš, jak Tě mám rád moc.

1 2 3 4 5 Další stránka