SMS na dobrou noc

SMSky na dobrou noc. Romantické vyznání lásky. SMS na dobrou noc pro muže i ženy.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 Další stránka

Moje sluníčko, zavři očka maličko, chci jen, ať víš, jak ráda Tě mám, proč s Tebou v hlavě usínám. Jsi jako hvězdička na nebi nejjasnější, která v mém srdci zůstává na vždy! S láskou tvoje.

Na dobrou noc polibků pár, na krásné spaní pohlazení, na krásné sny mne, dobrou noc přeju ti, lásko moje.

Na postýlce ležím sám a jen na Tebe vzpomínám. Lásko má jediná, MILUJI Tě strašně moc a přeji Ti sladkou noc. Aby se Ti hezky spalo, posílám Ti pusu na to.

Nějak nemůžu usnout 🙁 To bude asi tím, že musím pořád myslet na tebe 🙂 Pořád dokola si opakuji všechno, co jsi mi říkal :o) A hlavně si zas a znova přehrávám to, co jsi dělal :-*

Nejsi noc a nejsi den, teď jsi právě jen můj sen. Tak přijdi ke mně, však tiše jen a žij se mnou můj krásný sen! Krásné sny…

Někdy, když se v noci probudím, nemůžu si odpustit a dívám se na Tebe, můj malý andílku. Jak tiše dýcháš, jak krásně spíš. Chtěl bych hlídat Tvé sny a odhánět mráčky z Tvého čela. Chtěl bych Tě zlíbat, aby každá buňka Tvého těla, abys celoucičká, celá procitla mou láskou…

O čem bude se Ti zdát, to pokusím se Ti dát. Tak už chrupkej, ať už spíš, ať se krásně probudíš… Miluju Tě.

Ponoř se do spánku, sni svůj sen, máš vlastní svět, než začne den. Mysli na člověka, který Tě má rád. Brzy poznáš, že nejsi sám!

Posílám Ti přáníčko, co pohladí srdíčko, dá Ti pusu na líčko a proto Ti posílám ještě táááákhle velkou pusu na čelíčko. Tak brou, brou, zlatíčko.

Prdelínku, moje očka se už zavírají, už jdu pomalinku spát, ještě trošku protáhnout, zoubky vyčistit a vykoupat. Ten den mě pěkně unavil a přece stál za dvě věci, protože jsem byla bez Tebe.

Přeju Ti, aby v očích Tvých byla vidět jen radost a smích. Krásné sny o daleké zemi, kde štěstí a láska nejsou jen sny. Až budu velká, potkáme se zas, z mých očí však bude jiskřit stále ten dětský jas.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 Další stránka