SMS na nový rok

SMS na nový rok. Nejlepší texty novoročních přání. Novoroční přání do nového roku.
Předchozí stránka 1 2 Další stránka

Nový rok je za dveřmi, oslavuje každý, přeji, ať jsi veselý, stejně tak už navždy. S úsměvem jde všechno líp, říká staré rčení, tak se raduj, usmívej, vždyť na tom nic není.

Tak je to tu zas, další rok v davu mizí a s ním něco v nás, ten nový zdá se cizí. Tak je to tu zas, ten čas letí, zakmitá se jak konečky řas, vymete z koutů smetí. Tak jsme o rok starší a s námi celý svět, nové dny už raší, nebuďme netrpěliví, rozvité nemohou být hned. Zítřek je neznámá, zítřek je naděje. Dobrý celý příští rok.

Nový rok už brzy bude, tak ať na vás čeká všude plno věcí nádherných, pohoda a smích. Všechno krásné v novém roce!

Krásný zbytek roku, jiskru v oku, sílu v rozkroku, jistotu ve skoku, nebýt bez floku, střílet od boku a nebát se nového roku.

V klidu si užijte vánoční chvíle, po Novém roce zas v plné síle, vykročte nanovo a v dobrém zdraví, po celý rok přeju Vám, abyste se smáli.

Zas rok se s rokem sešel, zas se láme čas, co často měnil směr, trochu pohladil a víc bolel nás. Zas další rok k létům se přidá, zas je jich o rok víc, špatné s dobrým se střídá, někdy nezbude ti nic. Zas stojíš na začátku, a uprostřed života, ať provází tě méně smutku, ať víc vítězí láska a dobrota.

Zvoní zvoní zvonec, že je roku konec. Zvedněme tedy skleničky a připijme na rok celičký. Ať vše krásné, zdraví nás v něm provází a nic dobrého se nezkazí.

Spoustu krásných věcí do roku, co přichází, ze srdce ti popřát chci, ať ti všechno vychází.

Hop a skok, nový rok za námi přišel, tak aby vám vyšel.

Přejeme vám do nového roku mnoho dobrých lidí po vašem boku. Všechno krásné, zdraví, pohodu, klid, zkrátka ať už je vám líp.

Novým rokem proplujte s lehkostí vánku, pijte sladký nektar ze šťastného džbánku, ve zdraví užijte každý den, ať je váš život stále jak krásný sen.

V novém roce hodně síly, pohody, zdraví, také píli. Hodně lásky, přátelství, to je moje poselství. Dobrý pocit kéž Vás hřeje, to Vám ze srdce přeje…

Už zas bouchá šampíčko, tak hlavně to zdravíčko!

Předchozí stránka 1 2 Další stránka