SMS smuteční kondolence

Jak vyjádřit upřímnou soustrast? Co napsat do kondolence? SMS smuteční oznámení, kondolence vzory textů zde pro vás. Vzor smuteční kondolence zdarma.
Dny plynou jak tiché řeky proud, jen bolest v srdci trvá a nedá zapomenout.

Přijměte upřímnou soustrast ve Vašem hlubokém zármutku.

Bylo-li na světě zásluhou blízkého člověka trochu víc lásky a dobroty, trochu víc světla a pravdy, měl jeho život smysl a zůstává navždy zapsán v našich srdcích. Upřímnou soustrast!

Čas ubíhá a nevrací, co vzal. Jen láska, úcta a vzpomínky v srdcích zůstávají. Upřímnou soustrast!

Cítíme s Vámi v těchto těžkých chvílích. Upřímnou soustrast!

Odešel člověk, na kterého jste se mohli spolehnout a jen čas může zocelit tak velkou ránu. I když tělo je mrtvé, obraz ve vašich duších zůstává. Přejeme Vám, abyste brzy překonali tak velkou životní ztrátu.

Života jiskra v dáli teď uhasíná, však její teplé světlo nám v myslích a srdcích bude tepat a doutnat dál a jednou, byť byl by to sebemenší plamínek, rozžehne se a teplem svým nás opět zahřeje.

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál.

Hodně síly k překonání toho jediného, co v životě nemůžeme změnit. Přijměte naší upřímnou soustrast.

Pohaslo slunce, na věčnost šlo spát… Upřímnou soustrast.

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a s láskou na Tebe vzpomínat.

Když zemře maminka, i slunce zajde, v duši se rozhostí zvláštní chlad. Těžko pak ve světě ještě se najde, kdo by jak maminka uměl mít rád.

Odešel člověk, na kterého jste se mohli spolehnout a jen čas může zocelit tak velkou ránu. I když tělo je mrtvé, obraz ve vašich duších zůstává. Přejem Vám, abyste překonali brzy pro Vás tak velkou životní ztrátu.

To, že se rána zahojí, je jen zdání, v srdci bolest zůstává a vzpomínání.

Přijměte upřímnou soustrast ve Vašem hlubokém zármutku.

Slova nemohou vyjádřit smutek, který s Tebou cítím v této době. Upřímnou soustrast!

Všechno má začátky, všechno má konce, kreslené pohádky, pohřební zvonce. Mezi tím život pomalu plynoucí a je nám líto, že vše je už na konci. Upřímnou soustrast.