SMS Vánoce

Nejlepší vánoční blahopřání a SMS přání. Texty vánočních přáníček.
Přejeme Vám krásné Vánoce a úspěšný nový rok.

Příjemné prožití vánočních svátků a a všechno krásné v novém roce.

Ať přáníčko u srdce vás hřeje, ty nejkrásnější Vánoce vám přeje…

A už máme Vánoce, zase jednou po roce. Venku padá mráz a sníh, děti jezdí na saních. Ve vaně nám kapr spí, máma peče cukroví. Dárky budou hnedle, hnedle v předsíni už stojí jedle.

Bohatý stůl, výtečnou rybu, sváteční večeři, co nemá chybu. Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, jež nikdy nezradí.

Ještě není pozdě, můžem to vyřešit v klidu! Můžem zůstat přáteli. Jinak Ti udělám dost velké problémy. Bude pozdě, až se budeš dusit. Tvůj vánoční kapr.

Krásné vánoční svátky chci Ti přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému vše krásné přál a aby ten nový rok za něco překrásného stál.

Přání své posílám na vločce sněhu, zachyť ji na dlani v ten Štědrý den.

Mít někoho jako jsi Ty, to znamená cítit lásku a důvěru. Mít někoho jako jsi Ty, to je jistota pomocné ruky podané v tísni. Mít někoho jako jsi Ty, to je život plný radosti z maličkostí. Zasloužíš si nádherné Vánoce a splnění těch nejkrásnějších snů.

Moc se těším na Vánoce, protože si všichni přejí. A já bych chtěl popřát KRÁSNÉ VÁNOCE, pěkné večery s rodinou, radost z bílého sněhu, který mám velmi rád!

Najdu krámek za lesní tůní, koupím tam dárek s vánoční vůní. Otevři okno, na tiché volání, v balíčku objevíš vánoční vyznání.

Posílám Ti seznam všeho, co bych chtěl od Tebe letos k Vánocům: Tebe.

Vše krásné, lásku, radost a něhu, ať Ti přinese vánoční den, přání mé najdeš na vločce sněhu, zachyť ji do rukou v ten šťastný den. Krásné vánoce!