Zamilované SMS

Zamilované vzkazy. Toužící smsky. Zamilované SMS pro svého miláčka. Zamilované SMS pro muže. Zamilované sms pro holku. Krátké a dlouhé zamilované vzkazy. SMS Miluju Tě.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka

Když máš přijít, venku je duha. Je radost tě mít, jsi moje vzpruha. Jsi můj letní motýlek, nejjemnější medvídek, inspirace v denní šedi, zkrátka s tebou dobře je mi…

Ty jsi moje zlato, a já nemůžu za to, že co dozrál naší lásky květ, jsi teď pro mě víc než svět.

Dobrou noc a krásných snů moc přeje ti tvá lásečka, co má tě uvnitř srdéčka. Jsem kluk, co tě miluje a navždy ti slibuje, že jen ty v mém srdci místo máš, splním ti všechno, co znáš 😉

Ty jsi má láska, ty jsi můj sen, s tebou chci prožít tenhleten den, cítit jen tebe, mít tě u sebe. Lásko moje, pojď jenom ke mně.

Chci, abys šťastná byla, potom budu šťastný i já, aby ničím ses netrápila, budu navždy láska tvá. Mám rád, když se usmíváš, když vedle mne usínáš, miluju, když se spolu líbáme a do hlubin lásky padáme.

Láska mi dává vzpomenout, jaké je to po moři plout, tím mořem jsou city a tou láskou jsi ty. Víš, ty jsi moje láska snová a ten pocit se jen těžko schová. Chtěl bych ti říkat zas a znova, že ty jsi moje super holka.

Líbal bych Tě noc i den, snil bych si svůj krásný sen.

Miluju Tě.
Miluji tě – to se stává.
Miluji tě – máš mě ráda?
Miluji tě – víc než cokoliv.
Miluji tě – nic už není jako dřív.

Lásku v sobě dlouho dusím, a tak něco teďka zkusím: MILUJI TĚ!!!

Ich liebe dich, I love you, quero te, affezionato ti, cherissant te, je aimer toi, prostě česky ! !MILUJU TĚ! !

Tulím se k tobě a vím, že jsi vše, o čem sním. Miluji tě mooc!!!

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka