Zamilované SMS

Zamilované sms na vyznání lásky. Smsky – Miluji tě. Mám tě rád/ráda smsky. Zamilované sms na vyznání lásky. Vtipné zamilované smsky. Zamilované sms na dobrou noc.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka

Od té doby, co tě znám, Krásný pocit v srdci mám, Všecko je snadnější.

A svět prostě krásnější! Miluju tě hrozně moc, Tak ať se mi zdáš celou noc. Až večer v postýlce tvá víčka přemůže spánek. Na tvář tě políbí jemný vánek. Tím vánkem chtěla bych na chvilku být a smět tě sladce políbit.

Až slunce zapadne tam v dáli já budu vzpomínat, jak jsme se na sebe smáli. Až oblohu pohltí hustá tma budu vzpomínat na nás dva. Až se mi oči zavřou spánkem já chtěla bych být jen vánkem. vánkem co k Tobě přiletí a splyne s Tebou v jedno objetí.

Drobounké mráčky noční oblohou plynou, skrz ně paprsky luny se linou. Sedavé stíny na domy vrhají
a já jsem s Tebou v duchu a potají. Přeji ti zlatíčko dobrou noc a ještě maličkost, chybíš mi strašně moc!

Dobrou noc a krásné snění, přeje ta, co s tebou není. Pusinku sladkou posílám a mile na tebe vzpomínám. Měj se sladce hodně moc, já ti přeji dobrou noc.

Když ulehám do postele, myslím při tom na tebe. Sny o náš dvou si nechám zdát, je krásné umět milovat.

Dobrou noc já chci ti dát, ty jsi ten co má mě rád. Ten kdo šeptá miluji tě, ten co říká lásko chci tě. Tak krasný sny nech si zdát, i já teď budu usínat.

Září na mě tvoje očka, musím uznat, že jsi kočka, dlouhou dobu už to vím, pořád na tebe myslím… Miluju tě, je to fakt, snad to cítíš taky tak…

Jsi krásná jako luční kvítí, na které slunce svítí. Jsi krásná jako polní víla, na kterou měsíc zírá. Jsi krásná jako noční motýl a proto můj polibek na dobrou noc k Tobě letí.

Z lásky přeji krásné snění, dívence co se mnou není, pusinku na dobrou noc, stýská se mi… moc, moc, moc!

Když večer v lůžko ulehám, jenom Tebe v mysli mám, moje srdce nechce spát, chtělo by se s Tebou smát, v Tvá něžná očka pohledět a najít v nich ten tajný svět, ten svět kde láska kvete jen tam splní se snad každý sen, tam zavedl bych Tě ve spánku na louku plnou heřmánku, do ouška bych ti pak šeptal tiše ta dvě slůvka co mám v skrytu duše, ta dvě slůvka co se nahlas bojím říct, že MILUJU Tě čím dál víc.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka