SMS dobré ráno

SMSky na dobré ráno. Krásné dobré ráno. SMS na dobré ráno z lásky. SMS na dobré ráno pro kluka i holku.
Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka

Venku pomalu svítá, hvězdy blednou, nový den nás vítá, škoda, že tu nespinkáš se mnou. Polibek něžný na tvář a na čelo, mé tělo k Tvému přitisknout by se tak chtělo.

Krásné ráno, lásko! Já do pohádek zasněná, do peřinky zbalená, v té peřince zasněná, do své lásky zblázněná. Sním a nechce se mi vstávat a chci si hlavu pod polštář stále schovávat! Dobré jitro lásko!

Krásné ráno, miláčku, zvedni hlavu z polštářku. Přeji Ti překrásný den a posílám pusinku Tobě jen.

Co krásnější může být, než v náruči tvé se probudit, očička tvá vidět zazářit, a tvé sladké rty na svých ucítit?

Krásné ráno, krásný den, líbám Tě a přeji pohodu jen. Kdybys snad zjistil, že smutek v srdci máš, na tomto čísle vždy najdeš můj hlas.

Myslel jsem na Tebe celou noc! Posílám Ti ten nejkrásnější polibek na dobré ráno, který bude slaďoučký stejně jako tvoje rty, něžný stejně jako tvůj hlas a zamilovaný, stejně jako já jsem zamilovaný do Tebe!

I když ráno s Tebou nevstávám a večer neusínám, jsem strašně rád, že Tě mám. V srdci mém jsi stále se mnou a mysl má je stále s Tebou. Přeji Ti překrásné ráno … lásko mého života.

Dobré ráno, raníčko, přeji Ti zářivé sluníčko, přeji Ti překrásný den, ať myslíš na toho, koho miluješ, jen. Také pusinku posílám, pouze pro tu, kterou v srdci mám.

Dobré ráno, miláčku. Už jsi se dnes díval do zrcadla? Ne? Tak běž a řekni té osobě, kterou tam uvidíš, že ji miluju!

Ty sladce spinkáš na měkkém polštářku, já k Tobě přijdu po špičkách a pak svými rty obejmu ty tvé. Ty otevřeš ta tvá krásná očka a já ti do ouška pošeptám: Dobré ráno, miláčku!

Sladké políbení rosou ováté Tobě posílám na krásné probuzení, slunečním paprskem tě něžně hladím, ať tvářičky Tvé se pěkně usmívají.

Až vysvitne sluníčko, tak Ti přeji, zlatíčko, ať Tě nádherný den čeká a každá starost je Ti daleká.

Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka