SMS dobré ráno

SMS texty. SMS na dobré ráno od srdce. Originální přání na dobré ráno. Básničky na dobré ráno. SMS na dobré ráno pro holku. SMS na dobré ráno pro kluka.
1 2 3 4 Další stránka

Krásné dobré ránko, miláčku.

SMS pro krásné ráno. Přání pro krásné ráno. Zamilované SMS pro krásné ráno. Básničky na krásné ráno.

Dobré ráno, raníčko, posílám Ti psaníčko, dřív, než vyjde sluníčko, chci Ti popřát, zlatíčko, aby Tvůj den krásný byl a celý se Ti vydařil.

Sluníčko den rozsvítilo, na čelo Tě políbilo, je čas vstávat, zlatíčko, přejeme Ti srdečně, ať se máš dnes báječně, ať záříš jak to sluníčko.

Dobré ráno ať dnes máš, celý den si užíváš, ať se ti splní velký sen, potkává tě dobré jen.

Dobré ráno zlatíčko, posílám Ti přáníčko. Aby se Ti krásně vstalo, tělíčko po včerejší práci nebolelo. Vstávej, drahý, už je čas, do práce vkroč pravou zas. Všechno dobré přeje ti Tvoje milá…

Sluníčko vyleze každičký den, pro Tebe dnes bude svítit jen. Přeju krásné probuzení, po paprscích posílám něžné pohlazení.

Sluníčko vylezlo nahoru, půjčilo svůj jas obzoru, ptáčci si vesele zpívají, poslední sny už doznívají, je čas se pomalu probudit a ten nejkrásnější den mít.

Přeji Ti krásné probuzení, ať dneska nikde špatná nálada není, naopak se Tobě i ostatním báječně daří a sluníčko na nebi na všechny září.

Až se ráno vzbudíš a začne Ti den nový, přejeme Ti ze srdce, ať je prostě snový.

Krásné ráno, zlato, mám přáníček plato a všechna jsou jen pro Tebe, ať dnešní den je jak nebe.

Černá noc končí, tak otevři oči, už skončil čas spaní, krásné vstávání!

Protři si oči a vyjdi tou správnou nohou do krásného dne, kdy Tě žádné překážky rozhodit nemohou.

Kapky rosy stékají, mou milou lásku volají. Něžně ji po tváři pohladí a ze sladkého snu ji probudí. Venku už sluníčko pěkně hřeje a mé lásce krásný den přeje. Jediné co ještě dodat, že miluju ji pořád a pořád!

1 2 3 4 Další stránka