SMS dobré ráno

SMS texty dobré ráno. Zprávy a SMSky na dobré ráno z lásky. Originální přání na dobré ráno pro vašeho partnera zdarma.
Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka

Sluníčko nás ráno vítá, proto tak brzy svítá, usmívá se na nás vesele, láká nás vyskočit z postele. Na koho úsměv neplatí, toho malinko podplatí, slíbí mu moc šťastný den, aby vstával spokojen.

Koukej z postele padat, to to zas bude vypadat, když budeš celý den spát, musím Ti vyhubovat!

Dobré ráno, už je krásný den, tak vylez, miláčku, z domu ven a užij si tento den. Slunko už vysvitlo, ptáčci už zpívají …a můj miláček šunky si válí…

Lehounkým polibkem otvírám tvá víčka ty brány do snů kde bývá vyprodáno pokojem line se jen vůně od kafíčka tak vstávej lásko a přeji krásné ráno.

Sluneční paprsek probudí Tě z nočního spánku a něžně Tě pohladí svými dotyky místo mé sladké pusinky.

Dobré ráno, lásečko, fešná moje děvečko, královno mého života, bez tebe mě trápí samota, zatímco s tebou jsem jako v ráji, pěkně vstávej, ptáčci ti zpívají.

Sluníčko se na svou dnešní pouť dávno už vydalo, leccos již zhlédlo, zachmuřilo se i zasmálo. Právě teď se na Tebe překrásně usmálo a řeklo jen, za málo. Krásný den, miláčku!

Dobré ráno, miláčku! Cítíš? Máš něco na čumáčku. Je to pusinka ode mě, toho, co tě tak miluje.

K dobrému ránu patří dobrá snídaně, dobrá hudba, dobré počasí… ale především dobrá společnost. A když se probouzím s tebou, nemůžu si přát nic lepšího.

Už je ráno, už je den – otevři svá očíčka, letí k Tobě od medvídka jedna sladká hubička!

Sluníčko už vychází, kde se má milá nachází? Určitě ještě v postýlce a vstávat se jí nechce. Abych ti to ráno trochu zpříjemnil, básničku pro tebe jsem složil, posílám ti ji ve zprávičce a přidávám po jedné hubičce na každou část tvého těla, všude, kam bys jen chtěla.

Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka