SMS dobré ráno

SMS na dobré ráno. SMS přání a básničky nejkrásnějších přání a básniček pro krásné ráno, co potěší. Zamilované SMS na dobré ráno. Přáníčka pro muže i ženy.
Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka

Chtěla bych být paprskem slunce, které Tě vždy probouzí. Dobré ráno, miláčku! Tohle je pusinka pro mého miláčka, kterou mu posílám po ránu na líčka s přáníčkem, aby měl krásňoučký den.

Krásné vstávání, zlatíčko moje, mám hrozné nutkání – říct Ti: Jsem jenom Tvoje!

Pac a pusu na čelíčko, posílám Ti své psaníčko, pac a pusu na čumáček, posílá Ti tvůj miláček.
Krásné dobré jitro… lásko .

Sluníčko už pomalu vylézá, měsíček za hory zalézá. Má myšlenka k tobě pod peřinku se vkrádá,
myšlenka, která tě má ráda…

Dobré raníčko, lásko má. Ráno přišlo potichoučku, uvidím Tě dneska, broučku?

Dobré ráno, moje milá, chci, aby jsi se mnou žila, ode dneška do konce času mohl jsem se těšit z tvého hlasu, cítit tady tvou přítomnost, které nikdy nebudu mít dost.

Měl jsem nádherný sen, my dva spolu šli ven, pak do očí se dívali, a vášnivě se líbali… Krásné ráno, miláčku.

Svítá, slunce se dere a ukazuje krásy světa. Největší krása se však nachází vedle mě. Jsi to ty, miláčku. Díky za toto krásné ráno!

Vstávej, broučku, už je ráno! Sluníčko již dávno vstalo, zlaté vlásky si rozčesalo, teplým paprskem Tě pošimralo.

Krásné ráno, krásný den, zdál se mi nádherný sen, sen o dívce a o mě, sen o lásce a Tobě, já probudit nechtěl se jen, já navždy chtěl snít ten krásný sen, snad i teď sním, sám nevím, snad se nikdy neprobudím… Přeji Ti překrásné jitro… lásko.

Slunce už svítí do peřin za okny vstává nový den tma ještě trochu soupeří po rose voní čerstvá zem. A tak ti přeji dobré ráno tou trochou veršů z podšálku když slavík hraje na piáno a já tě líbám na dálku.

Sluníčko už vychází, tebe sny ještě provází, spinká se ti měkce, vstávat se ti nechce. Sluníčko tě pohladí a tebe dobře naladí. Až z postýlky vylezeš, mně krásný ráno popřeješ.

Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka