SMS k narozeninám

Originální přání k narozeninám. Klasická i veršovaná přání k narozeninám. Básničky k narozeninám. Přání k narozeninám pro kamarádku, kamaráda, spolužačku, spolužáka… Přání k narozeninám pro muže i ženy.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka

Nemáš se za co stydět, ty roky nejsou vidět, pořád z tebe sálá mládí a bezmezné odhodlání. Krásné narozky!

Oslav svoje narozeniny jako křeček – spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo to po Tobě uklidí“.

Chápu, že člověk nemá rád narozeniny, když od ostatních dostává jen prapodivné dárky a pitomá přání s ještě pitomějšími texty uvnitř a když mu navíc každý připomíná, že je zase o rok starší. Přesto, všechno nejlepší!

Říká se, že málokterá žena přizná svůj skutečný věk a že se málokterý muž chová podle svého věku. Ty děláš oboje s tou největší možnou grácií. Přeji ti překrásné narozeniny!

Ženy s přibývajícími léty nestárnou. Jen se stávají moudřejšími, bystřejšími a elegantnějšími. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!

Jsi nejen překrásná žena, ale také úžasný člověk. Jsem rád, že jsem součástí tvého života a že s tebou mohu oslavit tento výjimečný den, kdy slavíš své narozeniny. Všechno nejlepší!

Krásná, šarmantní, milá, chytrá, sebevědomá, vtipná a prostě nejlepší. To jsou slova popisující dnešní oslavenkyni. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám a užij si dnešní den naplno.

V tento překrásný den tvých narozenin ti přeji všechnu lásku a radost světa. Kéž by na světě bylo více žen, jako jsi ty. Krásné narozeniny a ať se ti splní všechna tvá přání a touhy.

Přeji Ti, ať celý svět Tvou píseň si zpívá, všechno Ti jde od ruky, cítíš se neuvěřitelně živá. Krásné narozeniny.

Máš narozky, máš dnes den, přejeme Ti, ať je to sen, všechno, o čem jsi kdy snila, ať stane se skutečností, hodně zdraví, lásky, úspěchu a radosti.

Léta jako voda běží, proto zůstaň stále svěží. Smích ať pokrývá Tvůj ret a to nejmíň do sta let.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka