SMS k narozeninám

SMS text přání k narozeninám. Nejkrásnější přání k narozeninám. Klasická přání k narozeninám. Krátká i dlouhá přání k narozeninám. Vtipná přání k narozeninám. Přání k narozeninám pro muže, ženy.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka

Nedělej si z toho nic, že zase je Ti o rok víc, pořád máš šmrnc i jiskru v oku, kolik že je Ti to roků? Věk na Tobě není znát, tak utíkej si užívat. Krásné narozeniny!

Dnes narozeniny slavíš, možná už teď se bavíš. Nesmutni, že je Ti o rok víc, a zazpívej si z plných plic! Mohu Ti říct takhle přímo, že zraješ jako dobré víno!

K narozeninám Tvým, přeji vše nej celým srdcem svým, talíř plný sladkých pusinek, hromadu krásných vzpomínek. Od Tvých blízkých plno pozornosti, oslavy v nejlepší společnosti.

Kotě s pejskem pospolu ve slavnostním úboru přišli, neb máš o rok více, na dort přibyla ti svíce.
Rychle svíčky spočítej a z plných plic zafoukej, ať už každý z gratulantů ochutná kus tvého dortu.

Hodně štěstí, zdraví a oslavy bez obavy, že Ti bude o rok víc, nedělej si z toho nic. Ač opouští Tě Tvoje mládí, my Tě máme pořád rádi!

Jako voda utekl čas, Tvé narozeniny jsou tu zas. Stejně jako vloni i letos chci Ti přát, ať si zdravý, šťastný a každý Tě má rád.

Když ráno skončil se sen, začal Tvých narozenin den. Přátelé Ti ruku stiskají a všechno nejlepší Ti přejí. Já se k nim také přidávám a krásný pozdrav posílám.

Vyhýbej se ranám, co se dlouho hojí, miluj jenom ty, kteří za to stojí. Dosáhni v životě všechno, co chceš a žij tak, ať nelituješ! Přeji Ti krásné narozeniny!

Jídlo, pití, hezké dary, ať se Ti vždy dobře daří, dnes máš právě o rok víc, nesnaž se ho nazpět vzít.
Na co dlouhá slova, za rok jsme tu znova. Všechno nejlepší k narozeninám!

Ať růže na cestu sypou se Ti, ať každé přání splní se Ti. Ať Tvoje srdce nepocítí klam, to je mé přání k narozeninám.

Když nemůžu si připít vínem, pomohu si aspoň rýmem. Úsměv na tváři, pokoj na duši, štěstí v životě a lásky po uši. Všechno nejlepší k narozeninám!

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka