SMS k narozeninám

Krásná SMS přání k narozeninám. Nejkrásnější SMS texty přání k narozeninám. Klasická přání k narozeninám. Krátká přání k narozeninám. Zamilovaná přáníčka. Veršovaná přáníčka. Básničky k narozeninám. Přání k narozeninám pro muže, ženu.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka

Je tady den, ne není to sen, máš narozeniny a já ti chci dát dárek jediný, abys šťastná, zdravá byla, s láskou v srdci žila. Ať ti dneska všichni přejí, ať se s tebou krásně smějí, s láskou v srdci miluj toho, i kdyby ti nedal mnoho. Láska nejde přece dát, ta se musí získávat. Zvedám číši připijím, že rád tě mám netajím. Polibek posílám sladký, aby tvůj život nebyl krátký. Vše nejlepší k narozeninám.

Nechť růže na cestu sypou se ti. Nechť všechny přání splní se ti. Nechť tvé srdce nespálí klam. To vše ti přeji k narozeninám.

Znám různé typy lidí, rozumné a chytré, vtipálky a rošťáky, přátelské a milé, mlsouny a kamarády. A to všechno dohromady jsi právě TY! Krásné narozeniny.

Ten náš táta, srdce má ze zlata, ještě že ho máme, co zábavy s ním zažíváme. Krásné narozeniny.

Díky za všechno, tati, ať se ti to dvakrát vrátí, narozeniny si užívej, my ti přejeme jen to nej.

Všechno nejlepší, lásko má, jen pro Tebe mé srdce zpívá, když nejsme spolu mi dva, zeje v něm bezedná díra. Přeji ti ty nejkrásnější narozky pod sluncem.

K tvým milým narozeninám jen jedno přání mám. Aby Tvoje cesta životem byla samý květ a moje láska Ti zpříjemnila svět.

Život to vzal zase zkrátka, už je tady padesátka/šedesátka. Budiž pravdou dávné rčení, stár že člověk nikdy není. Cíti-li se v duši mlád, žije si na světě rád. Ať Tě život stále baví, vše nejlepší, hodně zdraví.

Přeji Ti krásné narozeniny a ať je ten další rok naplněný jen láskou, příjemnými překvapeními a úžasnými momenty, které si budeš pamatovat po zbytek svého života!

V tento výjimečný den Ti přeji jen to nejlepší a tolik radosti, kolik sneseš, a to nejen dnes nebo zítra, ale po celý zbytek Tvého života!

Ať jsou Tvé dnešní narozeniny a každý následující den naplněny teplem slunečního svitu, radostí z úsměvů, zvuky smíchu a pocitem lásky.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka