SMS k narozeninám

Nejkrásnější SMS přání k narozeninám k poslání. Přáníčka k narozeninám pro muže i ženy.
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka

Je tady Tvůj narozeninový den, ne není to jen pouhý sen. Ať Ti dneska všichni přeji, ať se s Tebou krásně smějí. Tuhle veršovanou básničku, posílám Ti v přáníčku. Přeji pořádnou dávku zdraví, aby každý den v životě byl ten pravý!

Dneska je Tvůj velký den, neseď doma a pojď ven. Něco hezkého si přej, vesele si užívej. Vše nejlepší k narozeninám.

Leť sluníčko zlatým světlem, s láskou pohlaď zemi teplem. Pohlaď toho, kdo dnes slaví, a popřej mu hodně zdraví. Pošimrej ho za nás na líčko ať dnes září jako sluníčko. Že je o rok starší, komu pak to vadí, vždyť ho máme stále rádi.

Máš narozky! Ať se ti vždy ve všem daří. Ať ti na tváři kvete stále mladost, ať v srdci máš samou radost. Ať smích ti slunce přináší a vítr smutek odnáší.

Člověk tak výjimečný a důležitý jako jsi Ty, by si zasloužil být oslavován každý den!

Dám ti pusu, to se ví, takovou, co vše spraví. Miluji tě a narozeniny máš, tak ti přeji, ať si užíváš.
Všechno nejlepší.

Ať narozky hezké máš, od rána si jen užíváš, přeje ti od srdíčka tvoje druhá polovička.

Jsi jako voda, kterou můžu pít, můj nejkrásnější sen, který můžu snít, jsi jako vzduch, bez kterého nemůžu být, jsi moje láska, bez které nejde žít. Krásné narozeniny, lásko!

Včera jsi byla ještě dítě, dnes se blížíš senilitě, přestože to někdy bolí, z mladých jsou pak staří voli. Neboj, nebudou tu honem Alzheimer s tím Parkinsonem. Všechno nejlepší k narozeninám.

Když si někdo začne utahovat z Tvého věku, drž hlavu pěkně zpříma… To aby nebyly vidět ty vrásky na krku! Všechno nejlepší k Tvým narozeninám.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 Další stránka